Ogłoszenia 6 października 2024

27 niedziela zwykła. Miłość i krzyż – można, a nawet trzeba ze sobą zestawić. Jedno bez drugiego nie może istnieć, jedno bez drugiego staje się niezrozumiałe. Nie ma chrześcijaństwa bez krzyża, nie ma chrześcijańskiego życia bez krzyża. Jeśli krzyż będzie pozbawiony miłości, staje się wówczas ciężarem nie do uniesienia.

1. Zapraszam dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00.
    Nabożeństwa różańcowe odprawiamy  w poniedziałek, środę, czwartek, piątek sobotę o godz. 17.15, we wtorek o godz. 7.30.
  2. W poniedziałek, 7 października, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
    Zapraszam, w tym dniu, na różaniec i Mszę św. dzieci klas 3, którym poświęcę różańce do I Komunii św.
  3. W przyszłą niedzielę, 13 października, będziemy obchodzić 24 Dzień Papieski. Zbierane będą (do puszek) ofiary na fundusz stypendialny. O godz. 15.00 różaniec fatimski z procesją wokół kościoła do kapliczki Matki Bożej Fatimskiej.
  4. Spowiedź św. codziennie przed Mszą Św.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać, za złożone ofiary i te przelane na konto parafialne. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.