Ogłoszenia 16 czerwca 2024

11 niedziela zwykła. Dwie przywołane dziś przypowieści są żywymi obrazami mówiącymi o wzroście Królestwa Bożego. Pan Jezus zwraca uwagę, że źródłem owocności wszelkich działań jest łaska Boża, niewidzialne, ale realne i skuteczne działanie samego Boga, co można dostrzec tylko oczami wiary.

1. Zapraszam dziś na godz. 15.00 na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
    a) w poniedziałek, 17 czerwca – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
    b) w piątek, 21 czerwca – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika
  3. W tym tygodniu modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie Msza św. o pokój na świecie, nawrócenia grzeszników i zmarłych.
  4. W piątek, 21 czerwca, kończy się rok szkolny i katechetyczny. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. dziękczynną do kościoła w Świętoszówce na godz. 8.00.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary i te przelane na konto parafii. Rada Duszpasterska dziękuje za datki zbierane na termomodernizację naszego kościoła. Zebrano kwotę 6480 zł.