Ogłoszenia 9 czerwca 2024

Bez głębokich relacji naznaczonych bezinteresowną miłością człowiek staje się chory. W dzisiejszej uroczystości odpustowej ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odsłania się przed nami serce Boga, który zaprasza do przyjęcia Jego miłości. Serce Jezusa przebite dla nas to jest wyrazisty znak. Kościół dziękujemy Bogu za ten dar, który nas uzdrawia, pociesza i uzdalnia do życia w łasce uświęcającej.  

 1. Dziś, w naszej parafii obchodzimy zewnętrzną uroczystość odpustową, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Bardzo serdecznie witamy w naszej parafii kaznodzieję odpustowego ks. Tomasza Srokę, oraz wszystkich gości.
  Uroczyste nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 15.00.
 2. Liturgiczne obchody tygodnia:
  a) we wtorek, 11 czerwca – wspomnienie św. Barnaby Apostoła
  b) w czwartek, 13 czerwca – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. W naszej parafii jest to Dzień Fatimski.  O godz. 17.00 różaniec połączony  z nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 18.00 Msza św. z procesją wokół kościoła do kapliczki Matki Bożej Fatimskiej.
   c) w piątek, 14 czerwca – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
 3. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed Mszą św.
 4. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary i te przelane na konto parafii na remont naszego kościoła

Życzę błogosławionego tygodnia.

GODZINY MSZY ŚWIĘTYCH

W Niedziele i Święta:
7:00, 9:00, 11:00

W tygodniu:
Poniedziałek: 18:00
Wtorek: 7:00
Środa: 18:00
Czwartek: 18:00
Piątek: 18:00
Sobota: 18:00

Po zmianie czasu na zimowy Msze Święte wieczorne o 17:00