Ogłoszenia 7 kwietnia 2024

Jako uczniowie Chrystusa, zgromadzeni w naszym parafialnym wieczerniku na sprawowanie Najświętszej Ofiary, stajemy się uczestnikami pokoju, który On przynosi nam, często żyjącym w lęku i doświadczających różnorakich utrapień.
Dziś, rozpoczynając Tydzień Miłosierdzia, pragniemy w sposób szczególny poprzez udział w Eucharystii dziękować Bogu za dar Jego miłosierdzia, które nam objawił w Chrystusie – w Jego śmierci i zmartwychwstaniu – uobecnianych we Mszy Świętej, a zwłaszcza poprzez sakrament pokuty i pojednania.

1. Zapraszam, dziś na godz. 15.00, na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek, 8 kwietnia, (przeniesiona w tym roku z dnia 25 marca) uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to zarazem Dzień Świętości Życia.
    Różaniec w intencji parafii poprowadzi I Róża Różańcowa.
  3. W środę, 10 kwietnia, zapraszam dzieci przygotowuję się do I Komunii św. na Mszę św. i spotkanie.
  4. W przyszłą niedzielę, 14 kwietnia obchodzić będziemy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary i te przelane na konto parafialne. W przyszłą niedziele kolekta przeznaczona jest na remont naszego kościoła.