Ogłoszenia 8 października 2023

27 niedziela zwykła. Ilekroć gromadzimy się na niedzielnej Eucharystii, uświadamiamy sobie, że jesteśmy Kościołem, winnicą Pana. To On przygotował nam warunki do wzrastania w wierze. Mamy Jego eucharystyczną obecność, mamy Jego słowo, mamy wspólnotę braci i sióstr. To idealne okoliczności do przynoszenia plonu, jakim ma być świadectwo naszego życia i kiedyś szczęście w niebie. Złóżmy nasze intencje przed Panem i pozwólmy Mu działać w naszych sercach.

1. Zapraszam dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00.
    Nabożeństwa różańcowe odprawiamy  w poniedziałek, środę, czwartek, piątek sobotę o godz. 17.15, we wtorek o godz. 7.30.
  2. W piątek, 13 października wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. W naszej parafii jest to dzień Fatimski. O godz. 17.15 różaniec, o godz. 18.00 Msza św. z procesją wokół kościoła do kapliczki Matki Bożej Fatimskiej.
  3. W dniach od 7 -13 października, w naszej diecezji odbędzie się peregrynacja relikwii błogosławionej rodziny Ulmów. (Plan peregrynacji znajdziemy na plakatach i stronie internetowej naszej diecezji.)
  4. W przyszłą niedzielę, 15 października, będziemy obchodzić 23 Dzień Papieski. Zbierane będą (do puszek) ofiary na fundusz stypendialny. Jest to zarazem Dzień Dziecka Utraconego.
  5. Spowiedź św. codziennie przed Mszą Św.
  6.  Składam serdeczne Bóg zapłać, za złożone ofiary przeznaczone na remont naszego kościoła.