Ogłoszenia 23 października 2022

Dziś, Kościół na całym świecie przeżywa Światowy Dzień Misyjny. Staje się on co roku okazją, by odnowić w sobie gorliwość misyjną i apostolską, by uczynić rachunek sumienia ze swojej misyjnej wrażliwości.
A mając świadomość, jak wielkie zadania ewangelizacyjne stoją przed Kościołem, z wielką gorliwością wołajmy do Boga, by apostolskim zapałem rozpalał serca chrześcijan. Słowa Chrystusa: „Będziecie moimi świadkami” stają się wezwaniem dla każdego z nas by w naszych środowiskach przekazywać wiarę innym.

1. Zapraszam dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00.
    Nabożeństwa różańcowe odprawiamy  w tygodniu o godz. 17.15, we wtorek o godz. 7.30. W środę, zapraszam na różaniec rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia sakramentów Komunii Św. i Bierzmowania
  2. W piątek, 28 października przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
    Pamiętamy w modlitwie o Księdzu Biskupie Seniorze Tadeuszu Rakoczym z racji Jego imienin.
  3. W przyszłą niedzielę, 30 października obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego.
  4. W czwartek, 27 października, po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszam Radę Parafialną i Radę Ekonomiczną na spotkanie z ks. Markiem Studenckim.
  5. W piątek, 28 października, zapraszam kandydatów do bierzmowania na Mszę Św. i spotkanie przygotowujące do bierzmowania.
  6. Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii.
  7. Spowiedź św. codziennie przed Mszą Św.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na misje.