Ogłoszenia 2 października 2022

W dzień Pański zebraliśmy się w świątyni, aby karmić się słowem i Ciałem naszego Pana, Jezusa Chrystusa.
Niech nasze dziękczynienie będzie najważniejszym zadaniem dnia dzisiejszego, które wspólnie mamy wypełnić, i niech nada ton wszystkim pozostałym staraniom, które będziemy dzisiaj podejmować.

1. Zapraszam dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00.
    Nabożeństwa różańcowe odprawiamy  w tygodniu o 17.15, we wtorek o 7.30.
    a) we wtorek, 4 października – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu
    b) w środę, 5 października – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
    c) w piątek, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  3. W tym tygodniu przypadają  czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
    Modlimy się za wszystkich posługujących w Kościele i prosimy o dar nowych powołań do służby Bożej, a także uwielbiamy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
  4. W czwartek, 6 października, o godz.18.00 w parafii św. Bartłomieja w Grodźcu, młodzież otrzyma sakrament bierzmowania.
  5. W pierwszy piątek Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
    Odwiedziny chorych od godz. 8.30. Chorych proszę zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej do czwartku.
  6. W piątek, 7 października, zapraszam na różaniec i Mszę św. dzieci klas 3, którym poświęcę różaniec do I Komunii św.
  7. Spowiedź św. codziennie przed Mszą Św.
  8. W poniedziałek, 10 października, zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie z ks. wizytatorem Piotrem Hoffmannem. animatorów wszystkich grup parafialnych, zelatorów, odpowiedzialnych za wspólnoty. W naszej parafii będziemy przeżywać wizytację biskupią w dniu 6 listopada 2022 roku.
  9.  Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary i te przelane na konto parafialne. W przyszłym tygodniu kolekta przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.