Ogłoszenia 18 września 2022

„Jeden jest Bóg, jeden też Pośrednik między Bogiem a ludźmi, Człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich”. Gdy sprawujemy Eucharystię, On właśnie, nasz jedyny Pośrednik, modli się za nami i przedstawia Ojcu nasze prośby. Eucharystia – pamiątka Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana – jest szczytem naszej modlitwy, jest doskonałym aktem uwielbienia składanego Bożemu Majestatowi.

a) we wtorek, 20 września – wspomnienie Świętych Męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera i Towarzyszy
    b) w środę, 21 września – święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
    c) w piątek, 23 września – wspomnienie Św. Ojca Pio, kapłana
    d) w sobotę, 24 września – święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Bielsku – Białej.
  2. Spowiedź św. codziennie przed Mszą Św.
  3. Serdecznie zapraszam do udziału w XXI Tygodniu z Ewangelią pod hasłem „Twarzą w twarz z Bogiem”. Bliższe informacje znajdziemy na plakacie i stronie internetowej naszej diecezji.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary i datki zbierane na Diecezjalne Radio Anioł Beskidów