Ogłoszenia 4 września 2022

Gromadzimy się w Imię Trójcy Świętej, aby słuchać słowa Bożego i sprawować Eucharystię. Stajemy przed Bogiem, my ludzie, którzy mozolnie zdobywamy dobra tej ziemi, którzy z trudem znajdujemy to, co mamy pod ręką. Prośmy Pana w tej liturgii, abyśmy zdobyli mądrość serca. Stańmy przed Nim w pokorze i otwórzmy nasze serca na Jego obecność wśród nas.

1. Dziś odbędzie się coroczna pielgrzymka do Cieszyna ku czci Św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika.
    Początek o godz. 15.00 w kościele Św. Marii Magdaleny.
    a) w środę, 7 września – wspomnienie Św. Melchiora Grodzieckiego
    b) w czwartek, 8 września – święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny.
    Zapraszam dzieci klas 3, chcących przystąpić do I Komunii św., rodziców na mszę św. i spotkanie informacyjne.
  3. W piątek, 8 września , zapraszam młodzież klas 8 i młodzież szkół ponadpodstawowych, która w tym roku ma przyjąć sakrament bierzmowania na msze św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne.
  4. W sobotę, 10 września w amfiteatrze w Żywcu odbędzie się rozpoczęcie roku formacyjnego wspólnot dziecięcych i młodzieżowych. Początek o godz. 10.00.
  5. W przyszłą niedzielę, 11 września rozpoczynamy coroczny Tydzień Wychowania. Składka przeznaczona jest na remonty w naszym kościele.
  6. W niedzielę, 11 września odbędą się Dożynki Diecezjalno – powiatowo – gminne w Wilamowicach. Msza Św. o godz. 11.00.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary i  i dary do przystrojenia ołtarza z okazji parafialnych dożynek.