Ogłoszenia 29 maja 2022

Dzisiejsza uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego kieruje nasz wzrok ku niebu. Jak apostołowie patrzymy za Jezusem odchodzącym do Ojca. Wiemy jednak, że znów przyjdzie na ziemię. W czekaniu na tę chwilę nie jesteśmy opuszczeni, bo zostawił nam siebie samego w tajemnicy Eucharystii.
Dlatego gromadzimy się przy ołtarzu Pańskim, aby jak najlepiej przygotować się na powtórne przyjście Jezusa.

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo majowe o godz. 15.00.
    a) w poniedziałek, 30 maja – wspomnienie Św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika, patrona naszej diecezji
    b) we wtorek, 31 maja – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
    W tym dniu kończymy maryjne nabożeństwa majowe.
    c) w środę, 1 czerwca – wspomnienie Św. Justyna, męczennika.
    Z racji Dnia Dziecka pamiętamy w modlitwach o wszystkich dzieciach.
    Rozpoczynamy czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
    d) w piątek, 3 czerwca – wspomnienie Świętych Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
    W pierwszy czwartek o 17.00 – Godzina Święta, modlimy sięza kapłanów i osoby życia konsekrowanego, a także prosimy o dar nowych powołań do służby Bożej w Kościele
    W pierwszy piątek Msze św. o godz. 7.00 i godz. 18.00.
    Od godz. 8.30 – odwiedziny chorych. Proszę o zgłoszenie chorych w zakrystii do czwartku wieczora.
    W pierwszą sobotę, o godz. 7.00 – Msza Św. w intencji Róż Różańcowych, a po niej różaniec i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
    Kolekta przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
    W tym dniu odbędzie się pielgrzymka ku czci św. Jana Sarkandra do Skoczowa. Początek o godz. 10.30 w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła, skąd wyruszy procesja na Kaplicówkę.
  5. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św.
  6. Składam serdecznie Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. Od 1 czerwca przyjmuję intencje mszalne na II półrocze 2022 r.
  8.  Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich w Bierach zaprasza panie na zebranie połączone ze świętowaniem Dnia Matki, w poniedziałek 30 maja 2022 r, o godz. 16.00 do Sali GOK w Bierach