Ogłoszenia 15 maja 2022

Jako uczniowie Chrystusa, jako nowy Lud Boży, Kościół święty, gromadzimy się, aby składać nasze dziękczynienie Ojcu Przedwiecznemu. Razem z nami jest zmartwychwstały Jezus.
Przypomina nam dzisiaj, abyśmy się wzajemnie miłowali, tak jak On nas umiłował. Niech ta uczta miłości, w której uczestniczymy, rozpali nasze serca miłością do Chrystusa i do ludzi. Wtedy będziemy prawdziwymi uczniami i świadkami Chrystusa.

 1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo majowe o godz. 15.00.
 2. Nabożeństwa majowe: w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i w sobotę po Mszach św., w czwartek w czasie adoracji przed Mszą św.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:
  a) w poniedziałek, 16 maja – święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski.
  b) w piątek, 20 maja, przypada dzień modlitwy do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca.
  O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, następnie Msza Św. o pokój na świecie, nawrócenie zatwardziałych grzeszników i zmarłych.
  c) w sobotę, 21maja, wspomnienie Św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika
 4. W sobotę, 21 maja, dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami udają się na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Zostało jeszcze wolnych 9 miejsc. Chętni mogą się zapisać w zakrystii. Koszt wyjazdu około 30 zł. Wyjazd o godz. 7.00 spod kościoła.
 5. W przyszłą niedzielę, 22 maja, przypada 27 rocznica pobytu Papieża Jana Pawła II na terenie naszej diecezji (Skoczów, Bielsko – Biała, Żywiec). W tym dniu kolekta przeznaczona na utrzymanie Domu Księży Emerytów.
 6. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św.
 7. Składam serdecznie Bóg zapłać za złożone ofiary.

Życzę błogosławionego tygodnia.

GODZINY MSZY ŚWIĘTYCH

W Niedziele i Święta:
7:00, 9:00, 11:00

W tygodniu:
Poniedziałek: 18:00
Wtorek: 7:00
Środa: 18:00
Czwartek: 18:00
Piątek: 18:00
Sobota: 18:00

Po zmianie czasu na zimowy Msze Święte wieczorne o 17:00